user_mobilelogo

Innowacyjność i samodoskonalenie

MCD Electronics Sp. z o.o. to nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się konstrukcją i produkcją innowacyjnej elektroniki. Na rynku działamy już od 1999 roku i wierzymy, że dzięki naszej unikatowej kulturze opartej na innowacji, ciągłemu rozwojowi, samodoskonaleniu oraz wizjonerskiemu podejściu do powierzanych nam zadań staniemy się doskonale rozpoznawalną marką będącą synomimem najnowszych technologii, zaawansowanych rozwiązań i najwyższych standardów biznesowych.

pracownicy

dom

Komfort, oszczędność, wygoda

W roku 2006 wprowadziliśmy na rynek pierwszy polski system inteligentnych instalacji Domito, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród instalatorów a przede wszystkim klientów. Domito integruje, kontroluje i steruje oświetleniem, ogrzewaniem, urządzeniami RTV i AGD, bramami i roletami, systemem zabezpieczeń itp. Z myślą o przedsiębiorstwach, halach produkcyjnych czy magazynach powstał system Domito Industrial, który poza sterowaniem oświetleniem i obniżeniem rachunków za energię elektryczną, dba o kontrolę dostępu, klimatyzację i wentylację pomieszczeń. Dla miłośników zieleni, powstał system automatyki ogrodowej Domito Garden, który pomoże wyeksponować rośliny, drogi wodne lub rzeźby, harmonijnie oświetlić ścieżki i tarasy tworząc przepiękne sceny i kompozycje.

Od pojedynczych zleceń po produkcję masową

Sterowniki do odnawialnych źródeł energii to tylko jedna ze specjalistycznych grup produktowych, które konstruowane i produkowane są w naszej firmie.  To u nas powstają najnowocześniejsze rozwiązania elektroniczne z wielu gałęzi przemysłu. Projektujemy i wykonujemy lampy operacyjne, elektronikę do stołów operacyjnych, unitów stomatologicznych i innych urządzeń medycznych. Jesteśmy również producentem automatyki przemysłowej, układów oraz systemów monitoringu i oświetlenia awaryjnego. Wypracowane przez nas rozwiązania technologiczne sprawdzają się doskonale w tak kompleksowych konstrukcjach jak hotele, lotniska, szkoły czy szpital

lutowanie

kobieta

Ekologiczna produkcja- ekologiczne rozwiązania

W nasze działania bardzo mocno wpisuje się troska o środowisko naturalne. Tworzymy produkty, które sprawiają, że korzystanie z odnawialnych źródeł energii jest dziecinnie proste a przy tym bardzo efektywne. Nasze rozwiązania przynoszą obustronne korzyści tzn. z jednej strony wpływają na zmniejszenie wydatków na elektryczność, ciepło i wodę, a z drugiej strony przyczyniają się do dbania o przestrzeganie zasad zrównoważonego rozwoju. Mamy nadzieję, że swoimi działaniami w pewnym stopniu wpłyniemy na racjonalne korzystanie z naturalnych zasobów i zrobimy krok w kierunku ochrony naszej Planety

Filozofia ciągłego doskonalenia

Aby poprawić jakość produkowanych wyrobów i świadczonych usług, podnieść wydajność pracy oraz zwiększyć stabilność procesów produkcyjnych wdrożyliśmy japońskie narzędzia takie jak Kaizen i 5S. Wierzymy, że ład i porządek utrzymywany na stanowisku pracy jest jednym z kroków, który zbliża nas do doskonałości. Nasze praktyki zostały docenione przez Państwową Inspekcję Pracy i w roku 2011 zostaliśmy wpisani na tzw. Złotą Listę Pracodawców z tytułem "Pracodawca- organizator pracy bezpiecznej".

eko

puzzle

Bezpieczeństwo pracy naszym priorytetem

Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych pracowników, staramy się zapewnić jak najlepsze warunki pracy. Dysponujemy nowoczesnym i bezpiecznym parkiem maszynowym, eliminujemy czynniki szkodliwe dla zdrowia i zapewniamy regularne szkolenia ukierunkowane na tematykę bezpieczeństwa na stanowisku pracy i sposoby eliminowania zagrożeń.